Karrier

Jelentkezni postai úton (8184 Balatonfűzfő, Szállás u.1.), e-mailen (info@niketarg.hu) vagy telefonon (88/451-488) lehetséges.

Munkatársunk hamarosan felkeresi Önt.

Targonca szerelő

CAT és HC képviselet balatonfűzfői telephelyére keres elektromos és belsőégésű motorral ellátott targoncák javításában jártas szerelőt kiemelt bérezési lehetőséggel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Biztos szakmai háttér/tudás, aktív, több éves folyamatos szakmai tapasztalat
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Egyéb információ az állásról:

  • Cégünkről honlapunkról tájékozódhat: www.niketrans.hu , www.nikerent.hu

Állás, munka területe(i):

  • Autószerelő
  • Autó-villamossági-szerelő

Munkavégzés helye:

Balatonfűzfő

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát az info@niketarg.hu email címre!

Anyaggazdálkodási munkakör

Anyaggazdálkodási munkakör, változatos feladatkör

Két világmárka kizárólagos forgalmazásával, minőségi targoncák, adapterek, kiegészítők értékesítésével, szervizelésével, bérbeadásával foglalkozó, több évtizede sikeres magyar tulajdonú vállalkozás, elhivatott munkatársat keres anyaggazdálkodási munkakörbe, beszerzési, raktározási tevékenységeinek támogatásához.

Következő feladatok várnak Önre:

  • Alkatrészek műszaki beazonosítása, megrendelése
  • Alkatrészek beérkeztetése, rendszerünkbe könyvelése
  • Raktári feladatok elvégzése, szerelőink és vásárlóink alkatrész kiszolgálása
  • Készletek folyamatos nyomon követése
  • Alkatrész árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás meglévő alkatrész vásárlóinkkal, új vásárlók szerzése

ALAPFELTÉTELEK:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (autógépész vagy egyéb gépész szak)
  • Képes műszaki rajz olvasására, robbantott ábrák értelmezésére

Ön az ideális jelölt, ha:

  • Jó műszaki érzéke van
  • Raktározási tapasztalattal rendelkezik
  • Nyitott rugalmas a munkavégzésre
  • Középszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent
  • Targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezik

Amit nyújtunk:

Teljes munkaidőre bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely. Versenyképes jövedelem, fejlődési lehetőség. Fiatal, lelkes csapat, akik Önért is dolgoznak!

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!

Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével!

A pályázatokat az alábbi címre várjuk elektronikus vagy postai úton:

Elektronikus: imre.gaspar@niketarg.hu / mihaly.kovacs2@niketarg.hu

Postai: Niketrans Targonca Kft., 8184, Balatonfűzfő, Szállás u.1

magyarországi forgalmazó:
NIKETRANS RENT KFT,
cím: 8184 Balatonfűzfő, Szállás u. 1.
Telefon: +36 88 451 488 // Fax: +36 88 451 444 // E-mail: info@niketarg.hu
1,5 tonnás 4 támaszú elektromos targonca
3.000 mm-es toronnyal és fúvott gumival

tovább

Aktuális akcióink